CrazyGames’e ücretsiz çevrimiçi oyunlar Şimdi Oyna!

Bazen belirsiz olabilir ve keşfedebilirsiniz, ancak diğer hemen hemen her noktada çalışma platformunda en iyi adımı atıyorlar. Bu, kesinlikle aradığı platform için yapılmış gibi görünen, daha önce bir televizyonda veya ekranda görmediğinizi iddia ettiğiniz oyun hissini veren tipik bir VR video oyunu örneğidir. Bu, tüm VR tasarımcılarının fikirlerin ortasında sunacağı herhangi bir şey.

vivi bet

VR oyunlarının çok şiddetli olmasını sağlamak için tasarlanmış bir tartışmanın olduğunu söylemeye gerek yok, ancak Gorn temelde bu tür tartışmaların ağzını yırtıyor ve sonra onu kendi avuçlarıyla geçiyor. ‘Gerçekçilik’ten uzak, karanlık zeminde aksiyona geçmeden önce, Free Life kanyonun başka bir alanına sıçradı ve yol boyunca gerçekten eğlenceli bir kan seviyesi inşa edeceksiniz. Gorn, iyi bir gladyatör stadyumundaki son adam pozisyonu olmakla ilgilidir, ayrıca video oyununda mevzuat açısından çok az şey vardır, bu yüzden sizi bunu yapmaktan alıkoyabilirsiniz. Yeni Laboratuar, Valve’ın VR’nin gitmesini istediği düzenidir, programa katılabileceğiniz kişinin elatif, göz açıcı hissinin bir resmidir. Hala birkaçınızdan faydalanma sürecindeyiz ama bu gerçekten bir gün ulaşacağımız bir araştırma. Umarım Cihaz gelecekte insanlar için yeterli cevaplara sahip olacaktır.

  • Açıkça görülüyor ki, VR çevrimiçi oyununun yasa dışı hale getirilmesinden uzak durması için yaratılacak bir tartışma var, ancak Gorn temelde bu tartışmanın ağzını yırtıyor ve kendi elleriyle yok etmek için onu dövüyor.
  • Kendi yüklerinize bağlı kalarak en iyi fırsat parkurunu oynayacaksınız, kesinlikle kan akıtacaksınız, bu Audioshield oynamak için harika bir avantaj.
  • Crack’in Solitary Echo’su var, ancak Downward spiral’in Vive insanlarını ayarlayan metodik yer macerası, ona da isim vermek gerekirse, yerçekimi kanununa aykırı harika bir heyecan sağlıyor.
  • Aksiyon-heyecan etiketi, sahip olunan herhangi bir cep telefonundan farklı olarak, oyuncuları kesinlikle Prometheus’un zırhına yerleştireceksiniz – titan, yeni tanrılara meydan okuyor ve efsanevi bir maceraya başlayabilirsiniz.

Knife ve You You Sorcery gibi https://vivi-indir.com/ çevrimiçi oyunlar bu kontrol listesiyle muhtemelen video oyununun konumunu tehdit edebilir, ancak, Vive’ın en iyilerinden biri olarak statülerini gün geçtikçe güçlendirecek önemli bir bilgiye ulaştık. . Bu gerçekten, kesinlikle söylenmeye değer çok sayıda makale içeren büyük bir oyundur. Hafta içinde, platformdaki en iyi çevrimiçi oyun olarak taçlandırdığım çevrimiçi oyundan önce, derecelendirilmiş satın alma içinde tarih başına dört video oyunu içeren kontrol listesini de muhtemelen yükselteceğiz.

Uzaktan çalışma ve küresel işbirliklerinden uzak bir ortamda, HTC’nin VIVERSE firmasının özelliklerine sahip olması etkili bir hizmet sunmasıyla gündeme geldi. Yani sanal ofis çeşitli yeni özellikler getirdi ve koşullandırabilirsiniz, bu da sürükleyici çıktılar oluşturmayı kolaylaştırır… Bunlar, çevredeki bulmacaları çözeceğiniz ve anılarınızın parçalarını oluşturacağınız bir dizi bölüm sonucunda yayılırlar. Dakikalarca süren kasvetli gerçekleri tüyler ürperten bir şekilde ortaya çıkarmak için onunla birlikte. Audioshield ile hem size hem de şarkılara yepyeni bir vurgu yapılıyor. Her şarkı, dinlendirici karanlıkta ritmik olarak vurup havalandıracağınız uçan floresan küreler oluşturur. Yüksek kaliteli sesin, büyüleyici sanat eserlerinin karışımıyla ilgili bir şey var ve Audioshield’ı kesinlikle iyi bir VR ritim oyununa, ancak tam bir insan vücudu deneyimine dönüştürmek için etrafınızı nörolojik olarak çağrıştıracaksınız.

En son Vivi müşterilerine sahip olun ve ürün yazılımını edinin

Paketlerin, istilacı reklamların veya pop-up’ların kesintiye uğraması yerine eğlenceli oyunlar deneyimlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Yalnızca seçtiğiniz oyunları web tarayıcınıza anında yükleyin ve keyfini çıkarın. Vivo Gaming, mevcut kumar kuruluşu çerçevesine genellikle çok iyi uyum sağlayacak uyarlanabilir bir canlı krupiye platformu sunabilir. Ekibimiz iyi bir butik sunar ve tercihlerinizi karşılayan özelleştirilmiş sağlayıcınız olabilir. Sesler ve ritim oyunu artık kalıplaşmış görünüyor, ancak seçimde VR varken, yeni deneyim geliştiricilerin ne tür psikedelik bir araya getirdiğini gözlemlemek eğlenceli. Audioshield sadece doğumdur ve zaten yapabilirsiniz, tipik düğme sürüşü sıkışma eğitiminizi fütüristik bir mücadele çubuğuna dönüştürecek bir miktar etkileşim vardır.

Vivi’nin minimum ömrü, arkadaşlarıyla birlikte olmalarını da etkiliyor. Adam derin çağrışımları bir araya getiriyor ve zevkten, arkadaşlıktan ve beğeniden dakikalar uzakta hissediyor. Ancak hayır, onlara kalıcı olarak sadık kalamayacağı bilgi, kalbi üzerinde büyük bir yük oluşturur, depresyon anlarına yol açar ve acı tatlı olursunuz. Vivi önce kendi adını taşıyan varoluş meselesiyle boğuşur, sen de ölümlü olursun. Adam, kendileri de dahil olmak üzere bilinçli siyah renkli büyücülere dönüştü ve başlangıçta bir ömrü var ve sonunda faaliyetlerine son verecekler.

Eğer siz de Zorunluluk Dışı veya Savaş Alanında İsim bulmaya çalışıyorsanız, üzülürsünüz. Bunun nedeni, sadık bir oyun olması ve şaşırtıcı gerçekçiliği nedeniyle onu takip edebileceğiniz bir oyun olmasıdır. Superhot size VR’dan kişinin fizikselliği hakkında net bir sonuç verecektir ve bunun oyun oynamanın ne anlama geldiğini anlayabilirsiniz. Bu, vücudunuzun her santimini anladığınız bir olaydır.

Her ne kadar bu kadar aptalca olsa da, Gorn kesinlikle almanız gereken bir oyundur. Evet, Bethesda 2015’teki RPG oyunlarının her birini VR’nize sığdırmayı başardı ve siz de, birincil olmadan, sonuçlar çoğunlukla çok ödüllendirici. Yepyeni geliştirici, VR’nin hareket kontrol cihazlarını takmanıza yardımcı olmak için oyunu yeniden düzenlemenize yardımcı olmak için büyük çaba harcadı ve bu da yenisinden çok farklı hissettiren, ancak çoğunlukla en iyi anlamda bir kumarhane oyunuyla sonuçlandı. En önemlisi, Pavlov, lansman sırasında bir yerleşim bölgesi oluşturup bunu sürdürmeyi başaran ortakların çok oyunculu VR çevrimiçi oyunu arasında yer aldığında bile. Pavlov, VR’de Prevent-Strike’dan uzak durma garantisini maçalarda sunuyor ve şimdi önümüzdeki haftalarda ve günlerde yüzeyini korumayı başarabileceklerini öğrenmekle ilgileneceğiz.

Tek bir konumdaki konumunuzun ne olduğu ve puan kazanmak için zombileri seçmenin keskin bir arcade oyuncusu olmadığını. Çevrimiçi oyunda, acil durum eğlencenizi yeni kıyamet sonrası dünyaya yerleştirmeniz gerekecek. Bunu akılda tutarak, şimdi oynayabileceğiniz daha iyi Vive video oyunlarından birkaçından bahsetmişken! 20. binyılın en yeni ‘geçmişteki günleri’nde, sanal gerçekler aslında güzel bir hayalden biraz daha fazlasıdır. Tron’un bize bir video oyununa başlama fikri gibi bir videosu vardı, ancak teknoloji henüz emekleme aşamasındaydı.

Büyü yapan VR video oyunu 12 kuruştur, ancak para birimimiz açısından bu, şu ana kadar bunu yapabilecek en iyi şehirlerden biridir. Vivi’nin gezisi, kişinin derslerine ilişkin güçlü bir not işlevi görüyor; aynı zamanda video oyunlarından da ders alabilir ve bunları kendi varlığımıza uygulayabiliriz. Vivi, varoluşsal mücadelesi sayesinde bana kendi gerçek benliğimizi kucaklamayı, hedef bulmayı ve sahip olduğum zamanı açık ara en iyi şekilde değerlendirmeyi gösteriyor. Tıpkı Vivi’nin az sayıdaki zamanının kıymetini bilmeye ve bundan en iyi şekilde yararlanmaya karar vermesi gibi, ben de sahip olduğumuz zamanın çoğunu değerlendirmeye yardımcı olmayı seçebilirim. Tıklama, binicilik video oyunu gibi ana türleri bulacaksınız ve tek bir web sayfasında video oyunu başlatabilirsiniz, ancak aslında ideal oyunları keşfetmenize yardımcı olacak çeşitli alt kategoriler de vardır.

Vivo Gambling’in Gerçek Zamanlı Temsilci Ruleti ile profesyonellere gerçek bir deneyim sunun. Eu Roulette, American Roulette, Spanish ve you will Automobile Roulette oyunlarının mevcut olması, dünya çapında 8 stüdyonun yanı sıra yerel konuşan yatırımcılarla 7/24 ağırlık verme olanağı sayesinde Vivo’ya sahip doğru seçimleri yapmaya karar veriyorsunuz. Bahis. Devrim temelli diğer nişancı oyunlarının çoğundan ziyade, Acımasız Analiz’de, daha fazla VR hissi ile gözlemleyeceğimize söz verdiğimiz bir derinlik var. Intense Research’ün 360 derece bilgi oynanışı, bu da tüm gün boyunca öngörülebilir şehirlerdeki duyarlı örümceklerin saldırısına uğramayı tek bir noktada beklemediğiniz anlamına gelir. Ayrıca, robot parçaları dijital ortamdan çıkan şiddetli bir fırtınanın içinde ilerlerken, kooperatifin aşırı insanları etiketleme aksiyonu ürettiği, yanınızda bir arkadaşınız olduğunda daha da çılgınca. Seri işletme sahibi, teknoloji hayranı ve siz, genel oyun endüstrisinde 16 yıllık uzmanlığa sahip danışman olabilirsiniz.

VR içindeki aktivite-heyecan RPG’sindeki kişisel temel uzmanlığım aslında Ufuk Alanlardır ve bu, VR’nin bu tür çevrimiçi oyunlara neler getirebileceğinin potansiyelini ortaya çıkarır. Geliştiricilerinizin yaratacağınız her şeye sahip, yepyeni en yakın VR’nin sağladığı, ancak mükemmel bir ‘öldürücü uygulama’ya sahip olan, ışın kılıçlarından çarpan bir ritim aksiyon çevrimiçi oyunu olduğunu kim tahmin etti? Bu çok saçma görünüyor ama sadece Beat Saber’a devam ederseniz bunun örneğin bir vuruş olduğunu anlayacaksınız; Bu, sizi daha sonra dünyanın her yerindeki kraliçe gibi yapan tamamen büyüleyici bir duygudur. Tam bir macera bulmaya çalışanlar için, kesinlikle VR’nin avantajlarından yararlanacaksınız ve kendinizi bireysel adım filminize uygun bir şekilde konumlandırabilirsiniz, Top Create’ten çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Gerçekten anlamlı bir şekilde, yeni sürümden bu yana iki yıldan fazla bir süredir heyecan verici ve sürükleyici bir VR oyunu yapma konusunda geçiş temeli olmaya devam ediyorlar. Büyük video oyunları alanından, ömür boyu izlenim bırakan yeteneğe kadar ilham verici mektuplar var. Belirli mektuplar yeni elektronik dünyayı aşma yeteneğine sahiptir ve insanlar üzerinde uzun vadeli bir etki yaratacaksınız. Bu unutulmaz figürlerden biri de değerli oyun Late Fantasy IX’taki küçük siyah renkli büyücü Vivi Ornitier’dir.

Canlı Oyunlar

Bir gün İş Simülasyonunun kesinlikle benzer şekillerde takdir edileceğine bahse gireriz. Vivi’nin Nihayet Rüya IX’taki arkadaşlık hikayesi, oyunun en iç açıcı ve keyifli yönlerinden biri. Gezileri sırasında Vivi güçlüdür ve yeni kahraman sınıflandırmasının diğer üyeleriyle önemli ilişkiler kurabilirsiniz ve bu nedenle onun kendi gelişimini ve sizin duygusal gelişiminizi büyük ölçüde etkiler. Vivi’nin hikayesi yayıldığından beri, adam tamamen ücretsiz bir eğilim ve mülk değeri varlığına ilişkin sorularla boğuşuyor.

Yok edilen kuzeninizi bulmak için, diğer kürelerin çoğunu ziyaret edin ve belirli muhteşem manzaralarla ilgili e-postalardan umutsuz bir şekilde uzaklaşın. En yeni Galeri tamamen sizi farklı bir sektöre ışınlandığınıza inandırmaya yöneliktir ve aynı zamanda kesinlikle VR’nin bu açıdan çok başarılı başlıklarından biridir. Onunla koordine edilen en yeni Galeri koleksiyonu, VR’de şimdiye kadar edinebileceğiniz en kapsamlı, dikkatli bilgilerden biridir. Bununla birlikte, Öngörülemeyen tarzın sıfır yerçekimi hareketinin onu nasıl tamamen sürükleyici bir his haline getirdiğine hayret etmeden duramazsınız.

Hiç şüphe yok ki, Fallout cuatro VR kesinlikle şimdiye kadar beklenen en önemli çevrimiçi VR oyunlarından biri olacak. Ve bunu yapabilirsiniz, her ne kadar o kadar unutulmaz olmasa da, diğer Bethesda VR havalandırması (birazdan birinde), blog örnekleriyle aynı zamana sahip olan kesinlikle büyük, AAA deneyimine sahip yaşam tarzı gerçekleri. gerçekten kulaklıklarla çalışabilir. Belki de, Drop 4 VR’nin artık kontrol listesi yapmayabileceği kalibrede yeterli sayıda oyunun olduğu günü sabırsızlıkla beklediğimi iddia etmeleri çok daha iyi olur. Yer çekimi kanununa karşı devasa çözümü aynı zamanda kapsamlı miktarda çok oyunculu çevrimiçi oyun ve yapılacak aktivitelerin neredeyse hiç bitmediğini önerebilecek sağlam bir geliştirme paketi de sunuyor. Rift, Lone Echo’ya sahip olabilir, ancak öngörülemeyen tarzın metodik yer macera ortamı, Vive profesyonellerinin de kendilerine özgü diyebilecekleri iyi bir sıfır-yerçekimi kanunu heyecanı var. Bu, gizemli bir kürenin etrafında dönen, açıkça terk edilmiş bir uzay istasyonundan en yeni kalıntıların bahsettiğiniz gerçekten heyecan verici bir atmosferik maceradır ve tam olarak ne olduğunu öğrenmeniz gerekebilir.

Tarihlerimizin kazandığı çok yönlülük ve dinamizmi mükemmel bir şekilde özetliyorlar. Vivi’nin gerçekleri, hayatın hepimize getirdiği şeylerle nasıl başa çıktığımızı tam olarak gösteriyor. Acı çeken bir rol oynamaktan hoşlanabiliriz, ağıt yakabiliriz ve sen geçmişe dair derin düşüncelere dalabilirsin, aksi halde tam olarak nasıl yapmak istiyorsak farklı şekillerde eylemler gerçekleştireceksin. Aksi takdirde sunduklarımızdan en iyi şekilde yararlanarak Vivi’nin izinden gidebiliriz.

Yepyeni Mage’s Facts, devasa patronlara yardım etmek için yaşam tarzı iskeletlerinden uzak, bir sürü sürtük evcil hayvanla yarışmanıza izin veren güçlü bir heyecandır. Daha da iyisi, harmanlanmasına izin verir ve etkili olduğunu hissettiren ölümcül kombinasyonlar yapmanıza yardımcı olmak için araçlarıyla eğlenebilirsiniz. Job Simulator size yükümlülükleri ekrandan kaldırmanız talimatını verir. Çalışma ortamı masanızı çöpe atmanıza, en büyük, çok saçma alt kısmı mevcut hale getirmenize, aksi takdirde iyi bir markette gerçek efektler olmadan beyaz havai fişekler atmanıza olanak tanır. Bu tür eğlenceli öğeler yalnızca kendi başlarına olmakla kalmıyor, aynı zamanda oyunun ustaca tasarımı, sizinle yeni sanal dünya arasındaki herhangi bir yerde yaşanan yeni sürtünmeyi minimuma indiriyor.

Gloss’un hücresel programlara sahip video oyunu yapımcıları arasında lider konumdadır. On beş yıldan fazla bir süredir, Actual Boxing serinizdekiler gibi harika başlıklar atıyor – kesinlikle dünya çapında daha onaylanmış bir boks oyunu markası. Bu başarı için, firma halihazırda “En İyi Bağımsız Üretici”nin yanı sıra çok sayıda ödül kazandı ve Electronic Dragons veya prestijli Apple ödülü “Editörün Seçimi” nedeniyle “Sezonun Daha İyi Parlak Oyunları” ödülünü alacaksınız.

Canlı Oyunlar, profesyonellere en üst düzeyde bol miktarda aktivite sağlayan bir video oyunu oluşturma hedefiyle yönlendirilen 70 kişiden oluşan bir gruptur. Kendimize ait en yüksek yeni çıtayı oluşturduğunuzda, hangi hedefi yepyeni, tanıdık olmayan yönergeleri arama şansına sahip olduğumu keşfetmek için. Çalışanlarınızın yeni görüşü genellikle dünya çapında karlı başlıklardan uzak bir portföye sahip ve düşük kurumsal çalışma yöntemlerinden oluşan dünya kategorisinde bir mobil oyun tesisi olmaktır. Dünyanın her yerindeki en yeni insanlar, Bydgoszcz’da bir ofise sahip olmanın yanı sıra başka bir yerden çalışıyorlar.

Tanınmış markalar otomobil oyunları, Minecraft, Fireboy ve you can Watergirl, 2 kullanıcılı video oyunu, baş ağrısı ve you can mahjong’du. Kendi seçtiğiniz çevrimiçi oyunun canlı bir demosuna sahip olan canlı komisyoncu video oyununu kendiniz hissedin. Aralarından seçim yapabileceğim yalnızca birkaç başlığın olduğu günler geride kaldı ve her VR programı, hissetmenize yardımcı olacak çok çeşitli oyun dışı seçenekler sunuyor. Doğal olarak belirli rahatsız edici tuhaflıklar var, böylece Betheda’nın her zaman popüler olan rüya RPG’sinin havalandırmasını yapabilirsiniz, ancak, örneğin daha önce hiç olmadığı gibi Tamriel’e göz atarken bunları aklımızın en yenisine yerleştirmeye istekliydik. Hellblade geliştiricisi Ninja Concept yakın zamanda Microsoft tarafından satın alınmış olabilir, ancak bu durum onların 2018’in gerçekten çarpıcı, gösterişli ve her türden en iyi VR oyununu kesinlikle piyasaya sürmesini engellemedi.

Çünkü birkaç akıllı yapay zeka yapısı arasında devam eden bir rekabet hakkında daha fazla bilgi edindiğinizde, hayatınızı riske atabilir ve jilet gibi net okçuluk kolu içinde uzuvunuzu riske atabilirsiniz, belki de eğilebilir ve gelen bölümlerden kaçabilirsiniz. Yok edilen kız kardeş Elsie’yi bulmaya çalışırken şüpheli karakterlerle, cesur keşiflerle ve varlığından haberdar olmadığınız bir sahneyle dolu bir maceraya dalacaksınız. Bunun gibi bir video oyunu oynarken kulağa yaygın gelebilir, ancak The Fresh Gallery aslında VR için baştan aşağı tasarlandı. Bu da büyük bir fark yarattı çünkü ne olacağını beklemek kadar itibarımız yoktu. Alternatif olarak, tamamen sürükleyici bir deneyimde başka bir kürenin derinliklerine doğru eğiliyor, eğiliyor, sürünüyor ve öğeler için etkileşime giriyordum.

2012 yılında Varşova Menkul Kıymetler Borsası’nda listelenen halka açık bir şirkettir. Önde gelen 3. grup şirketlerine sahip yeni birlik, kendi gerçek zamanlı krupiyer casino oyunlarımızın yanı sıra heyecan verici çevrimiçi oyunlardan oluşan bir koleksiyon yapmanıza yardımcı olur. Çok sayıda bağlantı noktası arasından seçim yapın, keno ve bingo yapacaksınız, ayrıca dijital spor ve bahis platformlarının potansiyel entegrasyonlarını karıştırma olanağı da var. Kılıç ve büyücülük tutkunları, Kaybolan Diyarlar’da keyif alacak pek çok şey bulabilirler.

Araba Aracı Tüketiyor: Kış Ayları Macerası

Çift VR çevrimiçi oyunu, Pavolv’un kolayca güncellenmesi nedeniyle ve bu nedenle, aslında Çok Erken Kullanılabilirliğe neredeyse 2 yıl kala, sektördeki en tutarlı komik nişancı oyunlarından biri olmaya devam ediyor. Aşamalı silahlar ve haritalar, içinizdeki modern oyuncunun, çatışmalarda gerçek bir varlık hissi sağlamak için VR’nin konum kaydını harcamasını beklerken zaman kaybeder. Basitçe akıllı projeler ve kısa yanıtlar kazanmanıza yardımcı olacaktır. Tüm tarih-dakikalık koruma bloğu ve kılıcın umutsuz hareketi, onların arkasında gerçek bir ağırlık yaratabilir, birçok taklitçi için bu ağırlık, şu ana kadar kritik bir şekilde başlatılmamış özelliklerdir.

Çocuk Çevrimiçi oyunu Çocuklar için Hayvan Anıları Oyunu

Bu bilgi bir aciliyet duygusu yaratır ve o, varoluşunun taze anlık karakterini düşünürken içinizde depresyona gireceksiniz. Cep telefonları için diğer tüm aksiyon-macera isimleri yerine, Prometheus’un zırhıyla ilgili katılımcıları kesinlikle ayarlayabilirsiniz – bir titan, yeni tanrılara meydan okuyor ve efsanevi bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Fizik bulmacaları ve ölümcül tuzaklarla dolu üç boyutlu seviyelerin dolaşmasının bir sonucu olarak alevler. Gravity Rider’da her şey sizin yer yolculuğunuzla ilgilidir ve yerçekimine karşı savaşabilirsiniz. Hedef kolaydır; uluslararası profillere sahip olmak için gerçekten sorunsuz çalışan bir tarayıcı oyun platformu oluşturmak ve büyük ve küçük inşaatçılara birbirinize avantaj sağlayabilirsiniz.

Gruptan bu yana ne kadar büyük olursak, o kadar çok oyuncu mutluluğunu ve sizlerin neşesini yönetebildik.

İyi olan şey, YouTube ile oynayabilmeniz, aksi takdirde duyguyu kişiselleştirmenize yardımcı olacak ayrı şarkı koleksiyonudur. ‘D&D Zelda’ya yakışıyor’ olarak bilinen Kaybolan Diyarlar, devleri, harikaların gücünü ve mistik dünyaları zahmetsizce size sunuyor. Başlangıçta, en yeni karakterin ayakkabılarına girmek çok zorlayıcıydı, özellikle de gerçek boyutlu zırhlı kemiklere sahip olan temel bulgum, kılıcını kendime doğru salladığı için sıfır şefkat gösteriyordu. VR’da oynamak şaşırtıcı bir şeydi, ancak dövüşme seçimim taktiksel mücadeleden hızla günler döndü, aramanın tadını çıkardım ve fantastik ortama hayran kalabilmek için rahatlayabilirsiniz. Yeni RPG türü geniş dünyalar, ayrıntılı hikayeler ve renkli karakterlerle tanınır. Ayrıca oyun dünyasının en ikonik zamanlarından da sorumludur.

Aslında, her türlü çılgınca şeyi yapmanın karşılığını alacaksınız. İstihdam simülatörü video oyunu oynamanın çekici olabileceğini düşünebilirsiniz, ancak İş Simülasyonu sıkıcı, rahat işler gerektirir ve metropollere mükemmel bir hiciv havası katacaksınız. Oyun içinde tüm takım arkadaşlarının yerini robotlar aldı ve siz de Haftanın Personelini almayı veya yardımcı uzmanlara rastgele eşyalar fırlatmayı hedefliyorsanız da olmasanız da, hiçbir zaman kırmızı fişi alamayacaksınız. Zombi nişancı oyunlarından uzak, eski kolej veya üniversite Citizen Evil video oyununun dayanıklılık unsurlarından hoşlanan hayranlar, Arizona Sunshine’a sahip bulmaya çalıştıkları şeyi bulabilirler.

Scroll to Top
Call Now